System kontroli realizacji zleceń
usługi spawalnicze
Naprawa głowic silnikowych

Kontakt

Godziny Otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 7.00 – 17.00
Sobota: 8.00 – 13.00 (dyżur)

Telefony:
tel.: 327 257 777
fax: 324 446 450

Dane firmy:
POLOK WELDING Władysław Polok
ul. Sowińskiego 3
44-121 Gliwice
NIP: 631-112-45-46
REGON: 271 700 411

Konto Bankowe:
PLN: 29 2030 0045 1110 0000 0278 3580
EURO: 11 2030 0045 3110 0000 0028 5870
BIC (kod SWIFT): GOPZPLPW

Przedstawiciel Ukraina / Litwa:
MOTORTECH Vasyliuk Nazar
Ukraina, 79039 Lwów, ul. Szewczenko 186a

tel.: +38 (032) 253 50 49
tel.: +38 (067) 391 09 30
email: vasyliuk.n@motor-tech.com.ua
www: http://www.motor-tech.com.ua

Napisz do nas

Biuro Obsługi Klienta:
Wojciech Dyminczuk
tel.: 327 257 777
e-mail: wojciech.dyminczuk@polok.pl

Przedstawiciel:
Marcin Waliczek
tel.: 500 117 964 (od 08:00 do 17:00)
e-mail: marcin.waliczek@polok.pl

Przedstawiciel:
Marek Szyndler
tel.: 608 582 305 (od 08:00 do 17:00)
e-mail: marek.szyndler@polok.pl

Logistyka – Sprzedaż, Sklep online:
Sebastian Kokoszka
tel.: 327 246 800 (od 07:00 do 15:00)
e-mail: sebastian.kokoszka@polok.pl

Księgowość:
Sylwia Pisarska
tel.: 327 246 808 (od 07:00 do 15:00)
e-mail: sylwia.pisarska@polok.pl

Kierownik Biura Obsługi Klienta:
Adam Nowak
tel.: 327 246 888, kom.: 784 007 156
e-mail: adam.nowak@polok.pl

Dyrektor:
Dariusz Foit
kom.: 692 718 298
e-mail: dariusz.foit@polok.pl

Wiceprezes:
Piotr Polok
e-mail: piotr.polok@polok.pl

Prezes:
Władysław Polok
e-mail: wladyslaw.polok@polok.pl