System kontroli realizacji zleceń
Facebook

O firmie

Firma POLOK Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność na rynku motoryzacyjnym już w 1989 roku pod nazwą POLOK WELDING. Twórcą firmy jest Władysław Polok, który w oparciu o bogate doświadczenia zawodowe, wieloletnią praktykę oraz współpracę z renomowanymi firmami, budował przedsiębiorstwo krok po kroku.

Naszą firmę tworzą jednak przede wszystkim pracownicy – to oni na co dzień dbają o jakość wykonywanych zadań oraz terminowość realizacji zleceń. Nie sposób pominąć rodzinnego charakteru firmy, bowiem z jej właścicielem współpracuje również syn Piotr.

W ofercie firmy POLOK Sp. z o.o. znajdą Państwo usługi naprawy wszystkich typów głowic silnikowych, jak i specjalistyczne usługi spawalnicze, oparte o najnowsze technologie, a także produkty własne, jak pasta do docierania gniazd zaworowych, gniazda zaworowe, tuleje na gniazda zaworowe (również na paliwo LPG), obsady wtryskiwaczy, tuleje na gniazda osadcze pompo-wtrysków i inne.

Szczególnym osiągnięciem jest opracowanie technologii spawania żeliwa, z powodzeniem stosowanej w naprawie głowic silników spalinowych takich marek jak: Mercedes, MAN, DAF, Scania, Renault, Iveco, Volvo. Do realizacji usług wykorzystywany jest sprzęt wiodących producentów. Warto podkreślić, iż firma – jako jedna z nielicznych – dysponuje unikalną technologią NEWEN FIXED-TURNING do obróbki gniazd zaworowych.

Przyjmujemy do realizacji bardzo nietypowe zlecenia. Podejmujemy się również regeneracji silników zabytkowych – z wyjątkową dbałością i rozwagą dokonujemy wszelkich działań, aby spełnić oczekiwania hobbystów oldtimerów.

Od roku 2009 jesteśmy dystrybutorem maszyn firmy NEWEN – wiodącej marki w dziedzinie produkcji maszyn do precyzyjnej obróbki gniazd zaworowych. Ich oferta jest dostępna na stronie www.newen.pl.

Firma POLOK Sp. z o.o. jest również właścicielem marki Polineo, świadczącej usługi dostępu do sieci internet na terenach miejscowości: Wisła, Ustroń, Istebna, Koniaków, Jaworzynka, Goleszów, Zwardoń, Milówka, Skoczów i innych. Więcej informacji: www.polineo.pl.

0