System kontroli realizacji zleceń
usługi spawalnicze
Naprawa głowic silnikowych
Facebook

O firmie

Firma POLOK WELDING działa na rynku motoryzacyjnym od 1989 roku. Twórcą firmy jest Władysław Polok, który w oparciu o bogate doświadczenia zawodowe, wieloletnią praktykę oraz współpracę z renomowanymi firmami, budował firmę krok po kroku.

Jednak naszą firmę tworzą przede wszystkim pracownicy – to oni na co dzień dbają o jakość wykonywanych zadań oraz terminowość realizacji zleceń. Nie sposób pominąć rodzinnego charakteru firmy, bowiem z jej właścicielem współpracuje również syn Piotr.

W ofercie firmy POLOK WELDING znajdą Państwo usługi naprawy wszystkich typów głowic silnikowych, jak i specjalistyczne usługi spawalnicze, oparte o najnowsze technologie, a także produkty własne, jak pasta do docierania gniazd zaworowych, gniazda zaworowe, tuleje na gniazda zaworowe (również na paliwo LPG), obsady wtryskiwaczy, tuleje na gniazda osadcze pompo-wtrysków i inne.

Szczególnym osiągnięciem jest opracowanie technologii spawania żeliwa, z powodzeniem stosowanej w naprawie głowic silników spalinowych takich marek jak: Mercedes, MAN, DAF, Scania, Renault, Iveco, Volvo. Do realizacji usług wykorzystywany jest sprzęt wiodących producentów. Warto podkreślić, iż firma – jako jedna z nielicznych – dysponuje unikalną technologią NEWEN FIXED-TURNING do obróbki gniazd zaworowych.

Przyjmujemy do realizacji bardzo nietypowe zlecenia. Podejmujemy się również regeneracji silników zabytkowych – z wyjątkową dbałością i rozwagą dokonujemy wszelkich działań, aby spełnić oczekiwania hobbystów oldtimerów.

Od roku 2009 jesteśmy dystrybutorem maszyn firmy NEWEN – wiodącej marki w dziedzinie produkcji maszyn do precyzyjnej obróbki gniazd zaworowych. Ich oferta jest dostępna na stronie www.newen.pl.

Firma POLOK WELDING jest również właścicielem marki Polineo, świadczącej usługi dostępu do sieci internet na terenach miejscowości: Wisła, Ustroń, Istebna, Koniaków, Jaworzynka, Goleszów, Zwardoń, Milówka, Skoczów i innych. Więcej informacji: www.polineo.pl.