System kontroli realizacji zleceń
Facebook

Usługi

naprawa głowic silnikowych

Złożoność procesu naprawy głowic silnikowych powoduje, iż ten dział w naszej firmie jest najbardziej rozbudowany. Rosnące wymagania jakościowe skłoniły nas do inwestycji w najwyższej klasy sprzęt do obróbki głowic silników spalinowych takich firm jak NEWEN czy BERCO.

_naprawa

Nowoczesny park maszynowy i doświadczenie pracowników umożliwiają na każdym etapie naprawy wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Gabaryty i rodzaj uszkodzenia nie stanowią bariery, dlatego naprawiamy głowice silnikowe do wszelkiego rodzaju samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn budowlanych a nawet statków. Jako że świadczymy również usługi spawania specjalistycznego, z powodzeniem spawamy żeliwne oraz aluminiowe głowice silnikowe.

 

spawanie specjalistyczne

Realizujemy usługi spawalnicze wszelkiego rodzaju materiałów takich jak żeliwo, aluminium, stale narzędziowe, kwasoodporne, żaroodporne i inne. Wykonujemy również usługi napawania metodą natryskową szerokiej gamy stopów oraz innych materiałów.

_spawanie

Specjalizujemy się w spawaniu odlewów żeliwnych wszelkich gabarytów. Dzięki opracowanej przez nas unikalnej technologii spawania żeliwa z powodzeniem spawamy korpusy maszyn, bloków silnikowych, kolektorów itp.

 

regeneracja wałków rozrządu

Wykorzystując potencjał wiedzy technologicznej, wieloletnie doświadczenia związane z napawaniem żeliwa i staliwa, a także możliwości obróbcze w zakresie szlifowania, świadczymy usługi związane z regeneracją wałków rozrządu na krzywkach i czopach do wszelkiego rodzaju silników spalinowych o długości nieprzekraczającej 3700 mm.

_regeneracja22

Do naprawy wałków rozrządu stosujemy różnorodne technologie spawalnicze, takie jak spawanie metodą TiG i Mig/Mag oraz natrysk termiczny na gorąco i na zimno. Ponieważ poszczególni producenci stawiają własne wymagania dla swoich produktów, do każdego typu wałka zostały opracowane indywidualne technologie, mające na celu osiągnięcie odpowiednich twardości oraz chropowatość powierzchni. W zależności od wymagań OEM uzyskujemy twardość od 45 do 60 HRC na powierzchniach krzywek i czopów. Obróbka krzywek realizowana jest metodą kopiowania na wysokospecjalistycznej maszynie szlifierskiej.

Na regenerowane krzywki oraz czopy udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.

0