ORDER REALISATION CONTROL SYSTEM

Stanowisko: Tokarz

Zakres obowiązków:

  • toczenie na tokarce konwencjonalnej oraz numerycznej (Sinumerik),
  • pomiary przyrządami pomiarowymi takimi jak: mikrometr, suwmiarka, średnicówka itp.,
  • osadzanie wykonanych elementów z wykorzystaniem prasy.

Wymagania:

  •  wiedza ogólna z zakresu motoryzacji,
  •  umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów skrawania (prace tokarskie),
  •  posługiwanie się przyrządami pomiarowymi,
  •  sprawność fizyczna i manualna,
  •  mile widziane wykształcenie techniczne,
  •  uczciwość, odpowiedzialność, elastyczność, samodzielność, komunikatywność,
  •  umiejętność pracy samodzielnej jak i pracy w zespole.

Oferujemy:

  •  szkolenie wdrażające z zakresu toczenia oraz znajomości dziedziny motoryzacji,
  •  praca w trybie 8 godzinnym (rozpoczęcie o 7:00 lub o 10:00),
  •  możliwość pracy w nadgodzinach,
  •  możliwość rozwoju,
  •  młoda kadra.

CV oraz list motywacyjny należy przesłać tylko i wyłącznie na adres rekrutacja@polok.pl z umieszczoną następującą klauzulą : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. z 2002 r nr 101, poz. 926)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

0