System kontroli realizacji zleceń
usługi spawalnicze
Naprawa głowic silnikowych
Facebook

Działy

Biuro Obsługi Klienta

czynne pon.-pt. 07:00-15:00

infolinia: +48 324 280 280
księgowość: +48 324 280 285
e-mail: biuro@polok.pl

Specjaliści ds. obsługi Klienta:

Łukasz Dudek
e-mail: lukasz.dudek@polok.pl

Andrzej Ziemoński
e-mail: andrzej.ziemonski@polok.pl

Grzegorz Sadkowski
e-mail: grzegorz.sadkowski@polok.pl

Dyrektor Obsługi Klienta:

Adam Nowak
e-mail: adam.nowak@polok.pl

Przedstawiciele

Przedstawiciele w Polsce:

Dyrektor Handlowy
Marcin Waliczek (Południowa Polska)
tel.: 500 117 964 (od 08:00 do 15:00)
e-mail: marcin.waliczek@polok.pl

Marek Szyndler (Południowo-zachodnia Polska)
tel.: 608 582 305 (od 08:00 do 15:00)
e-mail: marek.szyndler@polok.pl

Dystrybutor Ukraina:

MOTORTECH Vasyliuk Nazar
Ukraina, 79039 Lwów, ul. Szewczenko 186a
tel.: +38 (032) 253 50 49
tel.: +38 (067) 391 09 30
www: https://www.motor-tech.com.ua

Dyrektor Techniczny:
Zbigniew Honysz
e-mail: zbigniew.honysz@polok.pl

Prezes Zarządu:
Piotr Polok
e-mail: piotr.polok@polok.pl

Księgowość:
Sylwia Pisarska
e-mail: sylwia.pisarska@polok.pl