System kontroli realizacji zleceń
usługi spawalnicze
Naprawa głowic silnikowych

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

czynne pon.-pt. 07:00-18:00

Infolinia: +48 324 280 280
fax: +48 324 280 282
e-mail: biuro@polok.pl

Specjaliści ds. obsługi Klienta:

Wojciech Dyminczuk
e-mail: wojciech.dyminczuk@polok.pl

Sebastian Kokoszka
e-mail: sebastian.kokoszka@polok.pl

Mariusz Żukowski
e-mail: mariusz.zukowski@polok.pl

Kierownik działu obsługi Klienta:

Adam Nowak
e-mail: adam.nowak@polok.pl

Przedstawiciele

Przedstawiciele w Polsce:

Marcin Waliczek (Południowa Polska)
tel.: 500 117 964 (od 08:00 do 17:00)
e-mail: marcin.waliczek@polok.pl

Marek Szyndler (Południowo-zachodnia Polska)
tel.: 608 582 305 (od 08:00 do 17:00)
e-mail: marek.szyndler@polok.pl

Przedstawiciel Ukraina / Litwa:

MOTORTECH Vasyliuk Nazar
Ukraina, 79039 Lwów, ul. Szewczenko 186a
tel.: +38 (032) 253 50 49
tel.: +38 (067) 391 09 30
email: vasyliuk.n@motor-tech.com.ua
www: https://www.motor-tech.com.ua

Dyrektor:
Dariusz Foit
e-mail: dariusz.foit@polok.pl

Wiceprezes:
Piotr Polok
e-mail: piotr.polok@polok.pl

Prezes:
Władysław Polok
e-mail: wladyslaw.polok@polok.pl

Księgowość:
Sylwia Pisarska
e-mail: sylwia.pisarska@polok.pl


Kontakt on-line



Dane firmy

POLOK Sp. z o. o.

ul. Sowińskiego 3, 44-101 Gliwice
KRS: 0000571897, NIP: 6312658391, REGON: 362281270

Konto Bankowe:
PLN: 49 2030 0045 1110 0000 0414 1220
EUR: 45 1600 1172 1019 6510 6000 0001
USD: 73 2030 0045 3110 0000 0034 6640
BIC (kod SWIFT): PPABPLPKXXX

 

POLOK WELDING Władysław Polok

ul. Sowińskiego 3, 44-101 Gliwice
NIP: 631-112-45-46, REGON: 271 700 411

Konto Bankowe:
PLN: 29 2030 0045 1110 0000 0278 3580
EURO: 11 2030 0045 3110 0000 0028 5870
BIC (kod SWIFT): PPABPLPKXXX

Napisz do nas