System kontroli realizacji zleceń
Facebook

Współpraca

Ważnym elementem w budowaniu dobrych relacji z Klientami jest sprawna komunikacja. Dlatego oferujemy możliwość stałego dostępu do informacji o postępie zlecenia przez internet. Wysyłana automatycznie po otwarciu zlecenia wiadomość SMS zawiera kod dostępu, umożliwiający zalogowanie do Systemu Kontroli Realizacji Zleceń znajdującego się na naszej stronie www. W ramach działania systemu, drogą SMS-ową Klient informowany jest o rozpoczęciu oraz zakończeniu zlecenia.

Następnym krokiem do ułatwienia Klientowi współpracy z nami jest sklep internetowy www.sklep.polok.pl, w którym znajdą Państwo asortyment naszej produkcji oraz wyselekcjonowane, wysokiej jakości towary innych producentów.

Dla klientów, którzy chcieliby nawiązać stałą współpracę z nami przygotowaliśmy specjalny program partnerski. Szczegółowe informacje dotyczące programu, możliwe do uzyskania u naszych Przedstawicieli.

Dla usług realizowanych w trybie profesjonalnym, gwarancja jest udzielana na okres 12 miesięcy w zakresie prawidłowego funkcjonowania przedmiotu usługi. Dla usług nierealizowanych w trybie profesjonalnym, gwarancja jest udzielana na okres 12 miesięcy w zakresie wykonanych operacji.

W trosce o czas Klientów, nasi przedstawiciele służą pomocą w zakresie doradztwa technicznego, jak i transportu zlecenia w obie strony. Usługa dostępna jest w następujących regionach:

Południowa Polska: Cieszyn, Jastrzębie Zdrój, Katowice, Mikołów, Pawłowice, Racibórz, Rybnik, Skoczów, Ustroń, Wisła, Wodzisław Ślaski, Żory

Południowo-zachodnia Polska: Brzeg, Głubczyce, Kędzierzyn Koźle, Kluczbork, Lubliniec, Namysłów, Nysa, Olesno, Opole, Prudnik, Strzelce Opolskie, Tarnowskie Góry

W celu umówienia przyjazdu prosimy o kontakt:

Marcin Waliczek, tel. +48 500 117 964

Do pobrania

0