System kontroli realizacji zleceń

Stanowisko: Ślusarz

Zakres obowiązków:

  • wiercenie w detalach na maszynach konwencjonalnych,
  • odtwarzanie gwintów w otworach,
  • wykonywanie gwintów w otworach.
  • obróbka ręczna detali wiertarką, szlifierką kątową, szlifierką trzpieniową prostą itp.,

Wymagania:

  • wiedza ogólna z zakresu motoryzacji,
  • posługiwanie się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka),
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • uczciwość, odpowiedzialność, elastyczność, samodzielność, komunikatywność.

Oferujemy:

  • szkolenie wdrażające z zakres prac obróbczych oraz znajomości dziedziny motoryzacji,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), praca poniedziałek-piątek (praca jednozmianowa),
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • możliwość rozwoju.

CV oraz list motywacyjny należy przesłać tylko i wyłącznie na adres rekrutacja@polok.pl z umieszczoną następującą klauzulą : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. z 2002 r nr 101, poz. 926)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

0